Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD2702T0
Kod producenta: MPG 274URF QD
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377151672
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3)
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 180~352
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~160
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 160
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Gwarancja producenta: 36
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, zasilający, zasilacz sieciowy
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,5 x 362,5 x 69,8
Typ matrycy: Rapid IPS
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Informacje dodatkowe: Response Time (GTG) 0,5ms (Min.)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 406,6 x 227,8
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 6.40
Waga bez podstawy (kg): 3.95
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2675 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | Rapid IPS |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 160 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~160 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 180~352 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 98% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, zasilający, zasilacz sieciowy |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,5 x 406,6 x 227,8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,5 x 362,5 x 69,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.95 |
| Informacje dodatkowe: | Response Time (GTG) 0,5ms (Min.) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.