Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD2400Y0
Kod producenta: PRO MP242A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377031790
Waga z podstawą (kg): 3.30
Waga bez podstawy (kg): 2.70
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 88% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 65.8~136.3
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~100
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, zasilający), instrukcja
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,5 x 323,1 x 48,0
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania poziomego: 65.8~136.3
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,5 x 405,9 x 219,7
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 455 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 65.8~136.3 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 88% (DCI-P3) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, zasilający), instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,5 x 405,9 x 219,7 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,5 x 323,1 x 48,0 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.30 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.70 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 65.8~136.3 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.