Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD2408P0
Kod producenta: 24E2N1100LB/00
Stan magazynowy: 21 szt.
Kod EAN: 8721038000351
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 16.70 W
Nasycenie kolorów: sRGB
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Format obrazu: 16:9
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Informacje dodatkowe: SmartImage
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 KHz - 115 KHz | VGA: 30 KHz - 85 KHz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 Hz - 100 Hz | VGA: 48 Hz - 60 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 541 x 322 x 34
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 541 x 416 x 180
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 2.44
Waga bez podstawy (kg): 2.16
Kontrast statyczny: 4000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 426 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 Hz - 100 Hz | VGA: 48 Hz - 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 KHz - 115 KHz | VGA: 30 KHz - 85 KHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | sRGB |
| Pobór energii (podczas pracy): | 16.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541 x 416 x 180 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 541 x 322 x 34 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.44 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.16 |
| Informacje dodatkowe: | SmartImage |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.