Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD2701V0
Kod producenta: MAG 274UPF
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377032209
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 106,7~320
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~144
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Gwarancja producenta: 36
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,5 x 362,5 x 69,8
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: 106,7~320
Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C - USB-C, kabel USB-A - USB-B
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~144
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 402,1 x 196,5
Informacje dodatkowe: USB Type-C (DisplayPort Alternate / PD Charging 65W)
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 6.05
Waga bez podstawy (kg): 4.05
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3175 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48~144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 106,7~320 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB-C - USB-C, kabel USB-A - USB-B |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,5 x 402,1 x 196,5 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,5 x 362,5 x 69,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.05 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.05 |
| Informacje dodatkowe: | USB Type-C (DisplayPort Alternate / PD Charging 65W) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 106,7~320 |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.