Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD3200C0
Kod producenta: LC32G75TQSUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806090423215
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Wyposażenie dodatkowe: DP Cable, USB 3.0 Cable
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 32.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Strona producenta: http://www.samsung.com/pl
Strona o towarze: https://www.samsung.com/us/computing/monitors/gaming/32--odyssey-g7-gaming-monitor-lc32g75tqsnxza/
Stan magazynu Wrocław: 0.0000
Producent: SAMSUNG
Opis ogólny: Samsung 32" Odyssey G7 2560 x 1440 VA 60 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -9° / +13°
Nazwa typu: Monitory LCD
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Wbudowany zasilacz: Nie
Informacje dodatkowe: Full G-Sync and FreeSync Premium Pro Support
Kontrast statyczny: 2500 :1
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Złącza zewn.: USB 3.0 x 2
Cena SRP: (nie określona)
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Cena netto: 0.00
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Cechy: HDMI 2xDP
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -9° / +13°
Baza SCIP: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 140.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 600 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3286 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | HDMI 2xDP |
| Producent: | Samsung |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | Samsung 32" Odyssey G7 2560 x 1440 VA 60 Hz |
| Touch: | Nie |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Typ matrycy: | VA |
| Czas reakcji matrycy: | 1.0 ms |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Kontrast statyczny: | 2500 :1 |
| Złącza zewn.: | USB 3.0 x 2 |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Jasność matrycy: | 600 cd/m2 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -9° / +13° |
| Wyposażenie dodatkowe: | DP Cable, USB 3.0 Cable |
| Informacje dodatkowe: | Full G-Sync and FreeSync Premium Pro Support |
| Pobór energii (podczas pracy): | 140.00 W |
| Strona o towarze: | https://www.samsung.com/us/computing/monitors/gaming/32--odyssey-g7-gaming-monitor-lc32g75tqsnxza/ |
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 600 cd/m2 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.0000 |
| Cena netto: | 0.00 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | G |
| Kontrast statyczny: | 2500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | USB 3.0 x 2 |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Pobór energii (podczas pracy): | 140.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | DP Cable, USB 3.0 Cable |
| Informacje dodatkowe: | Full G-Sync and FreeSync Premium Pro Support |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -9° / +13° |
| Klasa energetyczna: | G |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.