Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD400030
Kod producenta: 40B1U5600/00
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 8712581797478
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: USB Type-A x4
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: B-Line
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 500 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-160
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-120
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 120
Przekątna ekranu: 40.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +30°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 944 x 419 x 54 mm
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV-Bauart
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 944 x 628 x 280 mm
Wielkość plamki: 0.269 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 13.94
Waga bez podstawy (kg): 9.72
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2682 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | B-Line |
| Przekątna ekranu: | 40.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.269 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 500 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV-Bauart |
| Złącza zewn.: | USB Type-A x4 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-160 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +30° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 944 x 628 x 280 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 944 x 419 x 54 mm |
| Waga z podstawą (kg): | 13.94 |
| Waga bez podstawy (kg): | 9.72 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.