Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOLGLD2404W0
Kod producenta: 24GS60F-B.AEU
Stan magazynowy: 19 szt.
Kod EAN: 8806096012321
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540,8 x 323,8 x 42,8
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540,8 x 408,9 x 180,5
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.00
Waga bez podstawy (kg): 3.50
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Rodzina: UltraGear
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 27.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~180 | DP: 48~180
Wyposażenie dodatkowe: Kabel DisplayPort 1,8m
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +15°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 688 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | UltraGear |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~180 | DP: 48~180 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +15° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 27.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel DisplayPort 1,8m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540,8 x 408,9 x 180,5 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540,8 x 323,8 x 42,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.50 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.