Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD2406X0
Kod producenta: VA24DQFS
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 4711387564783
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~110 | DP: 30~110 | VGA: 30~85
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | DP: 48~100 | VGA: 50~75
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Wyposażenie dodatkowe: Ergonomiczna podstawka
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,7 x 325,1 x 541
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4, DP 1.2, HDCP 1.4
Normy spełniane przez monitor: FSC MIX
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,7 x 457 x 211
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.10
Waga bez podstawy (kg): 3.35
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 11.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 686 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~100 | DP: 48~100 | VGA: 50~75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~110 | DP: 30~110 | VGA: 30~85 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FSC MIX |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 11.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Ergonomiczna podstawka |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,7 x 457 x 211 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,7 x 325,1 x 541 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.10 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.35 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4, DP 1.2, HDCP 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.