Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2705E0
Kod producenta: 27G2SPAE/BK
Stan magazynowy: 50 szt.
Kod EAN: 4038986180566
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 28.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8m, kabel DisplayPort 1,8m
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): VGA/HDMI: 30 -160 | DP : 30 -200
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): VGA/HDMI: 48-144 | DP: 48-165
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Kolor obudowy: Ciemnoczerwony (Dark red)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Informacje dodatkowe: Czas odpowiedzi (GtG): 4 ms; (MPRT): 1 ms
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612,5 x 365,8 x 48,8
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612,5 x 464,6 x 227,4
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 4.53
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 702 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 165 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Kolor obudowy: | Ciemnoczerwony (Dark red) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,8m, kabel DisplayPort 1,8m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612,5 x 464,6 x 227,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612,5 x 365,8 x 48,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.53 |
| Informacje dodatkowe: | Czas odpowiedzi (GtG): 4 ms; (MPRT): 1 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | VGA/HDMI: 48-144 | DP: 48-165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | VGA/HDMI: 30 -160 | DP : 30 -200 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.