Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLVLD240240
Kod producenta: 63D8MAT3EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0196801782235
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Dodatki multimedialne: Kamera 2.0MPix
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Informacje dodatkowe: Powłoka ekranu: matowa anti-glare
Gwarancja producenta: 24
Normy spełniane przez monitor: TUV Eye Comfort
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,8 x 542,8 x 199,7
Wielkość plamki: 0.274 mm
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.00
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ThinkVision
Regulacja wysokości: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 18.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Przewody (zasilania, DisplayPort, USB-A/B)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 891 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ThinkVision |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Eye Comfort |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.00 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Dodatki multimedialne: | Kamera 2.0MPix |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewody (zasilania, DisplayPort, USB-A/B) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,8 x 542,8 x 199,7 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.00 |
| Informacje dodatkowe: | Powłoka ekranu: matowa anti-glare |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.