Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAALD270600
Kod producenta: UM.HV0EE.E13
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711121590528
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Wyposażenie dodatkowe: Skrócona instrukcja obsługi
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Nie
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 475 x 240
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.2
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.30
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: Nitro
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G (HDR)
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1063 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Nitro |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G (HDR) |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Skrócona instrukcja obsługi |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 475 x 240 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.30 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.2 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.