Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONIIYMON0188
Kod producenta: XU2493HS-B6
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 4948570123834
Technologia wyświetlacza: LED
Kensington Lock: Tak
Stojak dołączony: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Wyjścia słuchawkowe: 1
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Ilość DisplayPort: 1
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Ilość portów HDMI: 1
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Pobór mocy: 16 W
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1872767
Standard VESA: Tak
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Podstawa dołączona: Tak
Kolor produktu: Czarny
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Wbudowane głośniki: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Typ matrycy: IPS
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
HDMI: Tak
Przekątna ekranu: 23,8"
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Kąt obrotu wokół osi: 0 - 90°
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Obracany: 45 - 90°
Współczynnik kontrastu (typowy): 1300:1
Pokrycie sRGB (typowe): 96%
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
Kolor nóżek: Czarny
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Moc wyjściowa (RMS): 4 W
HDCP: Tak
Rozmiar plamki: 0,275 x 0,275 mm
Wyjście na słuchawki: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Ilość głośników: 2
Oś obrotu: Tak
Przewody: HDMI,Prąd przemienny
OSD: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obrotowe: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): WEEE,PSE,TÜV mark,CE,UKCA,TCO,VCCI,RoHS,ErP,EAC,REACH
Języki menu ekranowego: Rosyjski,Japońska,Włoski,Angielski,Niemiecki,Holenderski,Francuska,Polski
Typ HD: Full HD
Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 - 115 kHz
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms
Ekran dotykowy: Nie
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Waga (z podstawą): 5,1 kg
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 80000000:1
Wysokość urządzenia (z podstawą): 393 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Szerokość urządzenia (z podstawą): 539,5 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 211 mm
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 502 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Pobór mocy: | 16 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 539,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 211 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 393 mm |
| Waga (z podstawą): | 5,1 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | HDMI,Prąd przemienny |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Typ HD: | Full HD |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 80000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 0,5 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki: | 0,275 x 0,275 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1300:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 52,7 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 96% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 115 kHz |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 29,6 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 72% |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 4 W |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 20° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| OSD: | Tak |
| Obracany: | 45 - 90° |
| Standard VESA: | Tak |
| Języki menu ekranowego: | Rosyjski,Japońska,Włoski,Angielski,Niemiecki,Holenderski,Francuska,Polski |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kąt obrotu wokół osi: | 0 - 90° |
| HDCP: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1872767 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | WEEE,PSE,TÜV mark,CE,UKCA,TCO,VCCI,RoHS,ErP,EAC,REACH |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.