Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD271060
Kod producenta: VA27UCPS
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387620694
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 160
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 40 - 60
Wyposażenie dodatkowe: HDMI cable, DisplayPort cable, Power cord, Quick start guide, Warranty Card
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 684 x 366 x 48
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TCO
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 523 x 224
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.90
Waga bez podstawy (kg): 4.86
Kontrast dynamiczny: 3000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 24.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1709 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 40 - 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 160 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | HDMI cable, DisplayPort cable, Power cord, Quick start guide, Warranty Card |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 523 x 224 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 684 x 366 x 48 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.86 |
| Informacje dodatkowe: | Voltage : 100-240V, 50/60Hz |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.