Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOMILD270200
Kod producenta: PRO MP273AP
Stan magazynowy: 43 szt.
Kod EAN: 4711377034982
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 52,32~109
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~100
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Gwarancja producenta: 24
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,50 x 362,5 x 48,3
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, zasilający), instrukcja
Częstotliwość odchylania poziomego: 52.32~109
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~100 Hz
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,50 x 413,4 x 200,8
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.60
Waga bez podstawy (kg): 3.40
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Pobór energii (podczas pracy): 21.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 93% (NTSC)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 718 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48~100 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 52.32~109 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 93% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 21.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, zasilający), instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,50 x 413,4 x 200,8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,50 x 362,5 x 48,3 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.40 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 52,32~109 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.