Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD3400L0
Kod producenta: 34B2U3600C/00
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 8721038002409
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Format obrazu: 16:9
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Typ matrycy: VA
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~160 | DP/USB-C: 30~195
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | DP/USB-C: 48~120
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 120
Informacje dodatkowe: Tryb PIP/PBP
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +30°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 808 x 369 x 69
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 807 x 602 x 287
Wielkość plamki: 0.231 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 10.41
Waga bez podstawy (kg): 7.82
Kontrast statyczny: 3500 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: Evnia
Regulacja wysokości: Tak - 180mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 34.60 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: sRGB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1841 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Evnia |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.231 mm |
| Kontrast statyczny: | 3500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~100 | DP/USB-C: 48~120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~160 | DP/USB-C: 30~195 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +30° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 180mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | sRGB |
| Pobór energii (podczas pracy): | 34.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 807 x 602 x 287 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 808 x 369 x 69 |
| Waga z podstawą (kg): | 10.41 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.82 |
| Informacje dodatkowe: | Tryb PIP/PBP |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.