Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONHP-MON0143
Kod producenta: 2H4B5E9#ABB
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 196188174517
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Głębokość urządzenia (z podstawą): 188,2 mm
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Ostrzeżenia: Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Kensington Lock: Nie
Ekran matowy: Tak
HDMI: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Zakres kąta nachylenia: -5 - 25°
Głębia kolorów: 8 bit
Ilość portów HDMI: 2
Głębokość (bez podstawy): 32 mm
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Wysokość (bez podstawy): 357,1 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
AMD FreeSync: Tak
Szerokość (bez podstawy): 609,7 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
NVIDIA G-SYNC: Nie
Wysokość opakowania: 430 mm
Twardość powierzchni: 3H
Standard VESA: Nie
Głębokość opakowania: 126 mm
HDCP: Tak
Kolor produktu: Srebrny
Waga wraz z opakowaniem: 5,8 kg
Wbudowany USB hub: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Wyjście na słuchawki: Nie
Regulacja wysokości: Nie
Szerokość opakowania: 690 mm
Opcja regulacji wysokości: Nie
Wbudowany mikrofon: Nie
Wersja DisplayPort: 1.2
Oś obrotu: Nie
Typ matrycy: IPS
Wersja HDMI: 1.4
Obrotowe: Nie
Przekątna ekranu: 27"
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Możliwośc pochylenia: Tak
Gęstość pikseli: 109 ppi
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Paleta barw: 99%
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1024 x 768 (XGA),1280 x 720 (HD 720),1280 x 800 (WXGA),1600 x 900,640 x 480 (VGA),1440 x 900 (WXGA+),800 x 600 (SVGA),1920 x 1200 (WUXGA),1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1440,720 x 400,1280 x 1024 (SXGA),1680 x 1050 (WSXGA+)
Rozmiar plamki: 0,233 x 0,233 mm
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 120 kHz
Ekran antyodblaskowy: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 10000000:1
Kształt ekranu: Płaski
Przewody: Prąd przemienny,HDMI,DisplayPort
Kąt widzenia (poziomy): 178°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 75 Hz
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Typ ekranu: IPS
Technologia wyświetlacza: LED
Długość przekątnej ekranu: 27"
Typ podświetlacza: Edge LED
Typ HD: Quad HD
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Maksymalne zużycie mocy: 31,5 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Pobór mocy: 22,3 W
Waga (z podstawą): 3,2 kg
Pobór mocy (max): 31,5 W
Wysokość urządzenia (z podstawą): 438,1 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Szerokość urządzenia (z podstawą): 609,7 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 876 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Maksymalne zużycie mocy: | 31,5 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy: | 22,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 438,1 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 609,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 188,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 32 mm |
| Waga (z podstawą): | 3,2 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 357,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 609,7 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| AMD FreeSync: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 430 mm |
| Głębokość opakowania: | 126 mm |
| Przewody: | Prąd przemienny,HDMI,DisplayPort |
| Szerokość opakowania: | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,8 kg |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1024 x 768 (XGA),1280 x 720 (HD 720),1280 x 800 (WXGA),1600 x 900,640 x 480 (VGA),1440 x 900 (WXGA+),800 x 600 (SVGA),1920 x 1200 (WUXGA),1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1440,720 x 400,1280 x 1024 (SXGA),1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Rozmiar plamki: | 0,233 x 0,233 mm |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kąt widzenia (poziomy): | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 120 kHz |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Typ ekranu: | IPS |
| Typ podświetlacza: | Edge LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 10000000:1 |
| Ekran antyodblaskowy: | Tak |
| Typ HD: | Quad HD |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Paleta barw: | 99% |
| Gęstość pikseli: | 109 ppi |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu: | 27" |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Wbudowany mikrofon: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Możliwośc pochylenia: | Tak |
| Obrotowe: | Nie |
| Oś obrotu: | Nie |
| Standard VESA: | Nie |
| Opcja regulacji wysokości: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 25° |
| Kensington Lock: | Nie |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| HDMI: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| HDCP: | Tak |
| Pobór mocy (max): | 31,5 W |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Ekran matowy: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.