Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD270690
Kod producenta: PA279CRV
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081951506
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, instrukcja, karta gwarancyjna
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +25°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612.22 x 362.89 x 44.1
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego: 15 ~ 135
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: CE
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: 48 ~ 60
Informacje dodatkowe: Adaptive-sync, HDR10
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612.22 x (408.11~538.11) x 215.00
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.78
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProArt Display
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 17.65 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15 ~ 135
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 60
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2457 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt Display |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +25° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 17.65 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15 ~ 135 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający, instrukcja, karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612.22 x (408.11~538.11) x 215.00 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612.22 x 362.89 x 44.1 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.78 |
| Informacje dodatkowe: | Adaptive-sync, HDR10 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.