Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOGBLD2700N0
Kod producenta: GS27FC
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331854317
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: EDGE
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 18.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 108% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 180 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (zasilający, DisplayPort), karta gwarancyjna, QSG
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Gwarancja producenta: 36
Informacje dodatkowe: Krzywizna ekranu: 1500R
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 610,5 x 362,5 x 78
Pobór energii (tryb czuwania): 5.00 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 610,5 x 441 x 208
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 4.53
Waga bez podstawy (kg): 3.62
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 734 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | EDGE |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 108% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 5.00 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (zasilający, DisplayPort), karta gwarancyjna, QSG |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 610,5 x 441 x 208 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 610,5 x 362,5 x 78 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.53 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.62 |
| Informacje dodatkowe: | Krzywizna ekranu: 1500R |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.