Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOGBLD320020
Kod producenta: G32QC-A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331811495
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Strona o towarze: https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/G32QC-A/sp#sp
Producent: GIGABYTE
Opis ogólny: Gigabyte 31,5" G32QC-A 2560 x 1440 VA 165 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Nazwa typu: Monitory LCD
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 710,5 x 423,3 x 102,8
Informacje dodatkowe: Curve: 1500R
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 710,5 x 552,2 x 234,8
Cechy: 2xHDMI DP
Wielkość plamki: 0.272 mm
Baza SCIP: Nie
Wbudowany zasilacz: Nie
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Technologia podświetlania: EDGE
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +20°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 78.00 W
Nasycenie kolorów: 121% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Power cable/HDMI cable/DP cable/ USB cable/QSG/Warranty card
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1164 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | EDGE |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 100mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 121% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 78.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power cable/HDMI cable/DP cable/ USB cable/QSG/Warranty card |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 710,5 x 552,2 x 234,8 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 710,5 x 423,3 x 102,8 |
| Informacje dodatkowe: | Curve: 1500R |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.