Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD240010
Kod producenta: TD2423
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907008654
Klasa energetyczna: A+
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 7.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 24 - 82
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 50 - 75
Wyposażenie dodatkowe: Power Cable, HDMI cable, USB Type B Uplink Cable, Quick Start Guide
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Typ matrycy: MVA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Touch: Tak
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 23.60 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 571 x 348 x 61
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania poziomego: 24 - 82
Informacje dodatkowe: Blue Light Filter
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: Mexico Energy
Częstotliwość odchylania pionowego: 50 - 75
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 571 x 348 x 101
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.20
Waga bez podstawy (kg): 4.70
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 21.50 W
Obsługa FreeSync: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1436 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.60 cali |
| Typ matrycy: | MVA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Tak |
| Czas reakcji matrycy: | 7.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 50 - 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 24 - 82 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Mexico Energy |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 21.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | A+ |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power Cable, HDMI cable, USB Type B Uplink Cable, Quick Start Guide |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 571 x 348 x 101 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 571 x 348 x 61 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.20 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.70 |
| Informacje dodatkowe: | Blue Light Filter |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 50 - 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 24 - 82 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.