Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONEIZMON0009
Kod producenta: EV2480-BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4995047057758
Typ podświetlacza: LED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 379678
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Regulowana wysokość (max): 19,1 cm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): EPEAT Climate +,EPEAT Gold,ENERGY STAR,TCO
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Ostrzeżenia: Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 12 kWh
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 379678
Typ HD: Full HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR): C
Maksymalne zasilanie USB: 70 W
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Pobór mocy (max): 142 W
Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C
Ekran dotykowy: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Ilość portów upstream: 1
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Standard gamy kolorów: sRGB
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
HDMI: Tak
Waga (z podstawą): 7,4 kg
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Klasa efektywności energetycznej (stara): C
Wysokość urządzenia (z podstawą): 332,4 mm
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Szerokość urządzenia (z podstawą): 537,8 mm
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Głębokość urządzenia (z podstawą): 230 mm
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Kensington Lock: Tak
Certyfikaty zgodności: UKCA,Chiny RoHS,CE,cTUVus,ICES,VCCI,CCC,RoHS,WEEE,RCM,Federalna Komisja Łączności (FCC),PSE,CB
Obracany: 0 - 344°
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Roczne zużycie energii: 12 kWh
Wyjścia słuchawkowe: 1
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Port DVI: Nie
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Wbudowany USB hub: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Regulacja pochylenia: Tak
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Ilość portów HDMI: 1
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Wyjście na słuchawki: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Zakres kąta nachylenia: -5 - 35°
Oś obrotu: Tak
AMD FreeSync: Nie
Głębokość (bez podstawy): 57,4 mm
NVIDIA G-SYNC: Nie
Wysokość (bez podstawy): 320,4 mm
OSD: Tak
Waga (bez podstawy): 4,7 kg
Obrotowe: Tak
Standard VESA: Tak
Szerokość (bez podstawy): 537,8 mm
Języki menu ekranowego: Japońska,Francuska,Niemiecki,Szwedzki,Hiszpański,Angielski,Chińska uproszczona,Włoski
Kolor produktu: Czarny
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Zasięg skanowania (długość): 59 - 61 Hz
Certyfikaty: CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 10, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC
Gęstość pikseli: 93 ppi
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Wbudowane głośniki: Tak
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 1024 (SXGA),1920 x 1080 (HD 1080),640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1024 x 768 (XGA),720 x 400,800 x 600 (SVGA)
Regulacja wysokości: Tak
Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Zasięg skanowania w poziomie: 31 - 68 kHz
Typ matrycy: IPS
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Przekątna ekranu: 23,8"
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kształt ekranu: Płaski
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 379678
Ilość głośników: 2
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Technologia wyświetlacza: LED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 379678
Przewody: Prąd przemienny,USB Type-C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1513 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 10, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
| Certyfikaty zgodności: | UKCA,Chiny RoHS,CE,cTUVus,ICES,VCCI,CCC,RoHS,WEEE,RCM,Federalna Komisja Łączności (FCC),PSE,CB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max): | 142 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Roczne zużycie energii: | 12 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | C |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 12 kWh |
| Waga (bez podstawy): | 4,7 kg |
| Waga (z podstawą): | 7,4 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 320,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 57,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 537,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 230 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 332,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 537,8 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 379678 |
| Przewody: | Prąd przemienny,USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Typ podświetlacza: | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 29,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 52,7 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Gęstość pikseli: | 93 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania (długość): | 59 - 61 Hz |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1280 x 1024 (SXGA),1920 x 1080 (HD 1080),640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1024 x 768 (XGA),720 x 400,800 x 600 (SVGA) |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Typ HD: | Full HD |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 31 - 68 kHz |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozmiar plamki: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Ilość głośników: | 2 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 35° |
| Języki menu ekranowego: | Japońska,Francuska,Niemiecki,Szwedzki,Hiszpański,Angielski,Chińska uproszczona,Włoski |
| Obracany: | 0 - 344° |
| Oś obrotu: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
| OSD: | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Standard VESA: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Type-C |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 4 |
| Maksymalne zasilanie USB: | 70 W |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Port DVI: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85285210 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | EPEAT Climate +,EPEAT Gold,ENERGY STAR,TCO |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 19,1 cm |
| Ostrzeżenia: | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Gwarancja: | F060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.