Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD2702X0
Kod producenta: 210-BNHT
Stan magazynowy: 0 szt.
Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Czas reakcji matrycy: 0.500 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Gwarancja producenta: 36
Wyposażenie dodatkowe: Skrócona instrukcja obsługi
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 611,44 x 361,18 x 67,40
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 600
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 611,44 x 408,86 ~ 518,68 x 243,70
Informacje dodatkowe: Wąska ramka, Obraz w obrazie, Dolby Vision, ComfortView Plus
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.15
Waga bez podstawy (kg): 4.75
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: EDGE
Rodzina: Alienware
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.10 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2703 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Alienware |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | EDGE |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.500 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 600 |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 95% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 26.10 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Skrócona instrukcja obsługi |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 611,44 x 408,86 ~ 518,68 x 243,70 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 611,44 x 361,18 x 67,40 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.15 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.75 |
| Informacje dodatkowe: | Wąska ramka, Obraz w obrazie, Dolby Vision, ComfortView Plus |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.