Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD2702R0
Kod producenta: 210-BMHF
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184821633
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 8.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 611,34 x 355,98 x 58,81
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Informacje dodatkowe: Zgodność z programem Dell Display Manager
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Eye Comfort
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 611,34 x 388,63 ~ 518,63 x 200,38
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga bez podstawy (kg): 4.49
Kontrast statyczny: 1500 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 19.20 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 8.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 19.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 611,34 x 388,63 ~ 518,63 x 200,38 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 611,34 x 355,98 x 58,81 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.49 |
| Informacje dodatkowe: | Zgodność z programem Dell Display Manager |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Eye Comfort |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.