Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOPHLD340050
Kod producenta: 345B1C/00
Stan magazynowy: 44 szt.
Kod EAN: 8712581760779
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: B-Line
Regulacja wysokości: Tak - 180mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 45.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 119,3% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-160
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-100
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +30°
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 807 x 367 x 110
Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, przewód DP, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: VA
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: CU(EAC)
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 807 x 601 x 250
Informacje dodatkowe: 1 USB z funkcją szybkiego ładowania
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 11.32
Waga bez podstawy (kg): 7.62
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1557 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | B-Line |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | CU(EAC) |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 180mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +30° |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-160 |
| Nasycenie kolorów: | 119,3% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 45.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód HDMI, przewód DP, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 807 x 601 x 250 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 807 x 367 x 110 |
| Waga z podstawą (kg): | 11.32 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.62 |
| Informacje dodatkowe: | 1 USB z funkcją szybkiego ładowania |
| Klasa energetyczna: | G |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.