Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MODLLD250090
Kod producenta: 210-BHTQ
Stan magazynowy: 36 szt.
Kod EAN: 0884116457329
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 135mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 65.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Kable ( DP 1.8m, USB-C na DP 1m, USB-A na B 1.8m)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Typ matrycy: Fast IPS
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 555,4 x 327,24 x 65,37
Przekątna ekranu: 24.50 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Dopuszczalna wilgotność: 10% ~ 80% (niekondensująca)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 555,4 x 375,75 ~ 505,75 x 200,3
Wielkość plamki: 0.283 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,8 M
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.53
Waga bez podstawy (kg): 3.15
Kontrast dynamiczny: 1000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1093 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 24.50 cali |
| Typ matrycy: | Fast IPS |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.283 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,8 M |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 135mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 65.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable ( DP 1.8m, USB-C na DP 1m, USB-A na B 1.8m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 555,4 x 375,75 ~ 505,75 x 200,3 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 555,4 x 327,24 x 65,37 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.53 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.15 |
| Informacje dodatkowe: | Dopuszczalna wilgotność: 10% ~ 80% (niekondensująca) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.