Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD270470
Kod producenta: 271E1SCA/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581759391
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.50
Waga bez podstawy (kg): 3.81
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: E-Line
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 33.20 W
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 85
Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 76
Typ matrycy: VA
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 611 x 367 x 43
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: Źródło zasilania: Zewnętrzne, 100–240 V AC, 50–60 Hz
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 611 x 462 x 202
Wielkość plamki: 0.311 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 676 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | E-Line |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 33.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 611 x 462 x 202 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 611 x 367 x 43 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.50 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.81 |
| Informacje dodatkowe: | Źródło zasilania: Zewnętrzne, 100–240 V AC, 50–60 Hz |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Klasa energetyczna: | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 76 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 85 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.