Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD200070
Kod producenta: 210-AURO
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184200674
Pobór energii (tryb czuwania): 0.20 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 19.50 cali
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 471,5 x 369 x 171
Strona o towarze: https://www.dell.com/pl-pl/shop/monitor-dell-20-e2020h/apd/210-auro/monitory
Wielkość plamki: 0.270 mm
Producent: DELL
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Opis ogólny: Dell 19,5" E2020H 1600 x 900 TN 60 Hz
Wbudowany zasilacz: Tak
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Waga bez podstawy (kg): 2.20
Nazwa typu: Monitory LCD
Kontrast statyczny: 1000 :1
Informacje dodatkowe: DisplayPort 1.2, HDCP 1.2
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Złącza zewn.: DisplayPort
Cechy: VGA DP
Zakrzywiony ekran: Nie
Baza SCIP: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +21°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 9.90 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 83% (CIE 1976)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 170.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 160.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1600 x 900
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Typ matrycy: TN
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 441 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 19.50 cali |
| Typ matrycy: | TN |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.270 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1600 x 900 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 160.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 170.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 83% (CIE 1976) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 9.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.20 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 471,5 x 369 x 171 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.20 |
| Informacje dodatkowe: | DisplayPort 1.2, HDCP 1.2 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.