Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MONASUMON0039
Kod producenta: VG279QM
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4718017505918
Technologia wyświetlacza: LED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 399153
Rozmiar plamki: 0,311 x 0,311 mm
Typ podświetlacza: LED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 399153
Kompatybilność 3D: Nie
Tryb wyłączenia: 0,5 W
Regulowana wysokość (max): 13 cm
Kształt ekranu: Płaski
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Typ NVIDIA G-SYNC: G-SYNC Compatible
Ilość głośników: 2
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Zużycie energii w trybie energooszczędnym: 0,5 W
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 33 kWh
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 22 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Typ HD: Full HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Standard gamy kolorów: sRGB
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Pobór mocy: 26 W
Obsługa VESA Adaptive Sync: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
HDMI: Tak
Waga (z podstawą): 5,6 kg
Diody LED: Status
Wejście audio: Nie
Wysokość urządzenia (z podstawą): 506,7 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Szerokość urządzenia (z podstawą): 619,4 mm
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Obracany: -90 - 90°
Głębokość urządzenia (z podstawą): 211,4 mm
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 100%
Kensington Lock: Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 280 Hz
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Port DVI: Nie
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
HDCP: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Regulacja pochylenia: Tak
Wbudowany USB hub: Nie
Ilość portów HDMI: 2
Wbudowany tuner tv: Nie
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Zakres kąta nachylenia: -5 - 33°
Wyjście na słuchawki: Tak
AMD FreeSync: Nie
Głębokość (bez podstawy): 50,6 mm
Oś obrotu: Tak
NVIDIA G-SYNC: Tak
Wysokość (bez podstawy): 362,6 mm
Obrotowe: Tak
Standard VESA: Tak
Waga (bez podstawy): 3,3 kg
Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 - 255 kHz
Kolor produktu: Czarny
Szerokość (bez podstawy): 619,4 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Wbudowane głośniki: Tak
Wysokość opakowania: 190 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Regulacja wysokości: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 400 cd/m2
Typ matrycy: IPS
Głębokość opakowania: 458 mm
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 100000000:1
Przekątna ekranu: 27"
Waga wraz z opakowaniem: 8,2 kg
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 240 Hz
Szerokość opakowania: 700 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Wersja DisplayPort: 1.2
Rozmiar obrazu (w poziomie): 56,8 cm
Wersja HDMI: 2.0
Rozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cm
Moc wyjściowa (RMS): 4 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 902 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Gaming |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | G |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 33 kWh |
| Pobór mocy: | 26 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 399153 |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 22 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Waga (z podstawą): | 5,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 619,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 50,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 619,4 mm |
| Waga (bez podstawy): | 3,3 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 506,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 211,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 362,6 mm |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 190 mm |
| Głębokość opakowania: | 458 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8,2 kg |
| Szerokość opakowania: | 700 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 56,8 cm |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kompatybilność 3D: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 280 Hz |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 255 kHz |
| Typ HD: | Full HD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 1 ms |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozmiar plamki: | 0,311 x 0,311 mm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 240 Hz |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 400 cd/m2 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 33,6 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 100% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 4 W |
| Kensington Lock: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 33° |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Diody LED: | Status |
| Obracany: | -90 - 90° |
| Obrotowe: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 13 cm |
| Wejście audio: | Nie |
| HDMI: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.0 |
| HDCP: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Port DVI: | Nie |
| Wbudowany tuner tv: | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85285210 |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym: | 0,5 W |
| Typ podświetlacza: | LED |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 100000000:1 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.