Strona główna » Monitory » Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQL1B 2xHDMI 2xDP 4xUSB 3.0 głośniki
Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQL1B 2xHDMI 2xDP 4xUSB 3.0 głośnikiMonitor Asus 34Monitor Asus 34
Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQL1B 2xHDMI 2xDP 4xUSB 3.0 głośniki
Monitor Asus 34
Monitor Asus 34
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOASLD340060
Kod producenta: 90LM06F0-B01170
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4718017927222
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +15°
Pobór energii (podczas pracy): 35.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -10° / +10°
Nasycenie kolorów: 90% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 550 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-160 KHz | DP: 30-260 KHz
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-100 Hz | DP: 48-165 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Typ matrycy: VA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 807 x 368 x 110
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30-160 KHz | DP: 30-260 KHz
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48-100 Hz | DP: 48-165 Hz
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 807 x (409 ~ 539) x 278
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wielkość plamki: 0.233 mm
Producent: ASUS
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Opis ogólny: Asus 34" TUF Gaming VG34VQL1B 2xHDMI 2xDP 4xUSB 3.0 głośniki
Wbudowany zasilacz: Tak
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Waga z podstawą (kg): 9.01
Nazwa typu: Monitory LCD
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Informacje dodatkowe: Curved 1500R
Kontrast statyczny: 4000 :1
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Cechy: 2xHDMI 2xDP
Baza SCIP: Nie
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ROG Strix
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Rodzina:ROG Strix
Przekątna ekranu:34.00 cali
Typ matrycy:VA
Technologia podświetlania:WLED
Format obrazu:21:9
Touch:Nie
Wielkość plamki:0.233 mm
Czas reakcji matrycy:1.000 ms
Jasność matrycy:550 cd/m2
Kontrast statyczny:4000 :1
Zakrzywiony ekran:Tak
Obsługa FreeSync:Tak
Wbudowane głośniki:2 x 2W
Montaż VESA:100 x 100
Nasycenie kolorów:90% (DCI-P3)