Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD340070
Kod producenta: 90LM06V0-B01A70
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 4711081024064
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-222 | DP: 222-222
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-144 | DP: 48-165
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 180 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 713,38 x 425,68 x 96,26
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30-222 KHz | DP: 222-222 KHz
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Normy spełniane przez monitor: CE
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48-144 Hz | DP: 48-165 Hz
Touch: Nie
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 713,38 x (440,83~580,83) x 233,41
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Wielkość plamki: 0.233 mm
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wbudowany zasilacz: Nie
Producent: ASUS
Waga z podstawą (kg): 9.20
Opis ogólny: Asus 34" XG349C 3440 x 1440 IPS 180 Hz
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Kontrast statyczny: 1000 :1
Nazwa typu: Monitory LCD
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Informacje dodatkowe: Curved 1800R
Zakrzywiony ekran: Tak
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Cechy: HDMI DP
Baza SCIP: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ROG Strix
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +20°
Pobór energii (podczas pracy): 40.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -25° / +25°
Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4555 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ROG Strix |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -25° / +25° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 98% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48-144 | DP: 48-165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30-222 | DP: 222-222 |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 713,38 x (440,83~580,83) x 233,41 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 713,38 x 425,68 x 96,26 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.20 |
| Informacje dodatkowe: | Curved 1800R |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.