Strona główna » Monitory » Monitor LG 27" 27UP850K-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor LG 27" 27UP850K-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOLGLD2706K0
Kod producenta: 27UP850K-W.AEU
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 8806096296233
Gwarancja producenta: 24
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Informacje dodatkowe: HDR 10, Certyfikat Display HDR 400
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 460 x 239
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.90
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: USB Type-C
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Wyposażenie dodatkowe: Raport kalibracji kolorów
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Przekątna ekranu:27.00 cali
Technologia podświetlania:LED
Format obrazu:16:9
Touch:Nie
Wielkość plamki:0.155 mm
Czas reakcji matrycy:5.000 ms
Jasność matrycy:400 cd/m2
Kontrast statyczny:1200 :1
Zakrzywiony ekran:Nie
Złącza zewn.:USB Type-C
Obsługa FreeSync:Tak
Regulacja wysokości:Tak
Wbudowane głośniki:2 x 5W
Montaż VESA:100 x 100
Nasycenie kolorów:95% (DCI-P3)