Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD271020
Kod producenta: XG27ACDNG
Stan magazynowy: 17 szt.
Kod EAN: 4711387675243
Format obrazu: 16:9
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 625
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 360
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 360
Wyposażenie dodatkowe: ROG sticker, VESA mount kit, Warranty Card
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Typ matrycy: QD-OLED
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 610.3 x 352.4 x 70.5
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: Pivot : Tak (+90° ~ -90°)
Normy spełniane przez monitor: G-SYNC Compatible
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 610.3 x 514.8 x 218.8
Wielkość plamki: 0.229 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.44
Waga bez podstawy (kg): 4.97
Kontrast statyczny: 1500000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: OLED
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 75.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3899 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | QD-OLED |
| Technologia podświetlania: | OLED |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.229 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 360 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 360 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 625 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | G-SYNC Compatible |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 75.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | ROG sticker, VESA mount kit, Warranty Card |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 610.3 x 514.8 x 218.8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 610.3 x 352.4 x 70.5 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.44 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.97 |
| Informacje dodatkowe: | Pivot : Tak (+90° ~ -90°) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.