Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3201F0
Kod producenta: 90LM07L0-B02370
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081907466
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz, kabel zasilający, kabel DsiplayPort
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 716.3 x 426.2 x 54.87
Typ matrycy: VA
Głośniki: Tak
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 716.3 x 496.2 x 213.81mm
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Wielkość plamki: 0.272 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 6.70
Waga bez podstawy (kg): 5.77
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: TUF Gaming
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 170 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 170
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1469 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | TUF Gaming |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Głośniki: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz, kabel zasilający, kabel DsiplayPort |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 170 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 716.3 x 496.2 x 213.81mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 716.3 x 426.2 x 54.87 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.77 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.