Strona główna » Monitory » Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki
Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3201S0
Kod producenta: PA32UCDM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387564714
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Wyposażenie dodatkowe: Karta gwarancyjna
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 15 ~ 583 | DP, USB-C: 15 ~ 583
Typ matrycy: QD-OLED
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 240 | Thunderbolt: 48 ~ 240
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Biały (White)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 717,3 x 422,3 x 42,4
Informacje dodatkowe: Porty Thunderbolt 4 z możliwościłą łączenia w łańcuch (DaisyChain)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: Mac Compliance
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 717,3 x 602,5 x 228
Wielkość plamki: 0.182 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 9.00
Waga bez podstawy (kg): 6.50
Kontrast statyczny: 1500000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 32.00 W
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 0.100 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Przekątna ekranu:31.50 cali
Typ matrycy:QD-OLED
Format obrazu:21:9
Touch:Nie
Wielkość plamki:0.182 mm
Czas reakcji matrycy:0.100 ms
Jasność matrycy:250 cd/m2
Kontrast statyczny:1500000 :1
Zakrzywiony ekran:Nie
Złącza zewn.:Kensington Lock
Wbudowane głośniki:2 x 3W
Montaż VESA:100 x 100
Nasycenie kolorów:99% (DCI-P3)