Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3201S0
Kod producenta: PA32UCDM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387564714
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Wyposażenie dodatkowe: Karta gwarancyjna
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 15 ~ 583 | DP, USB-C: 15 ~ 583
Typ matrycy: QD-OLED
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 240 | Thunderbolt: 48 ~ 240
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Biały (White)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 717,3 x 422,3 x 42,4
Informacje dodatkowe: Porty Thunderbolt 4 z możliwościłą łączenia w łańcuch (DaisyChain)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: Mac Compliance
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 717,3 x 602,5 x 228
Wielkość plamki: 0.182 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 9.00
Waga bez podstawy (kg): 6.50
Kontrast statyczny: 1500000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 32.00 W
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 0.100 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 8787 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | QD-OLED |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.100 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 ~ 240 | Thunderbolt: 48 ~ 240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 15 ~ 583 | DP, USB-C: 15 ~ 583 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Mac Compliance |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 717,3 x 602,5 x 228 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 717,3 x 422,3 x 42,4 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.50 |
| Informacje dodatkowe: | Porty Thunderbolt 4 z możliwościłą łączenia w łańcuch (DaisyChain) |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.