Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD270650
Kod producenta: 90LM05Z0-B05370
Stan magazynowy: 28 szt.
Kod EAN: 4711081907503
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 368 x 74
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: DP: 33~255 KHz (H) / 48~170 Hz (V)
Wyposażenie dodatkowe: Power cord, DisplayPort cable
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: VA
Normy spełniane przez monitor: CE
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48 ~144 Hz | DP: 48 ~170 Hz
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x (399~509) x 235
Wielkość plamki: 0.233 mm
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.50
Waga bez podstawy (kg): 3.06
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: TUF Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Pobór energii (podczas pracy): 35.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Nasycenie kolorów: 130% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 233 | DP: 250 ~ 250
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~144 | DP: 48 ~ 170
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 170 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 170
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1128 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | TUF Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 130% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 170 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 ~144 | DP: 48 ~ 170 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 233 | DP: 250 ~ 250 |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power cord, DisplayPort cable |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x (399~509) x 235 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 368 x 74 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.50 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.06 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.