Strona główna » Monitory » Monitor Dahua 27" LM27-B200 HDMI VGA
Monitor Dahua 27" LM27-B200 HDMI VGAMonitor Dahua 27Monitor Dahua 27
Monitor Dahua 27" LM27-B200 HDMI VGA
Monitor Dahua 27
Monitor Dahua 27
DAHUA
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODHLD270010
Kod producenta: LM27-B200
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6939554992520
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.50
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Audio Line Out
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Pobór energii (podczas pracy): 36.00 W
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Wilgotność: 10%-85%
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 615 x 361 x 56
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: FCC
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Przekątna ekranu:27.00 cali
Technologia podświetlania:LED
Format obrazu:16:9
Touch:Nie
Czas reakcji matrycy:5.000 ms
Jasność matrycy:250 cd/m2
Kontrast statyczny:3000 :1
Zakrzywiony ekran:Nie
Złącza zewn.:Audio Line Out
Wbudowane głośniki:Nie
Montaż VESA:75 x 75
Wbudowany zasilacz:Tak
Kolor obudowy:Czarny (Black)
Waga z podstawą (kg):4.50