Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2705O0
Kod producenta: Q27G2E/BK
Stan magazynowy: 42 szt.
Kod EAN: 4038986180825
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 34.00 W
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 155 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30- 230 | DP: 30 - 230
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 -144 | DP: 48 -144
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 155
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 363.8 x 44.7
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 460 x 229.8
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.82
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 845 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 155 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 34.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 460 x 229.8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 363.8 x 44.7 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.82 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.2 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 155 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 -144 | DP: 48 -144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30- 230 | DP: 30 - 230 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.