Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOASLD2705C0
Kod producenta: 90LM06Q0-B01370 / 90LM06Q1-B02370
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4718017910040
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 112 | DP: 112 ~ 112
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 46 ~ 75 | DP: 46 ~ 75
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Wyposażenie dodatkowe: HDMI cable, USB cable, Power cord
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 615 x 372 x 54
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30 ~ 112 KHz, DP: 112 ~ 112 KHz
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: CE
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 46 ~ 75 Hz, DP: 46 ~ 75 Hz
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 615 x (374~524) x 228
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 8.40
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: USB 2.0
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProArt
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Pobór energii (podczas pracy): 21.28 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1642 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | USB 2.0 |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 21.28 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 46 ~ 75 | DP: 46 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 112 | DP: 112 ~ 112 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | HDMI cable, USB cable, Power cord |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 615 x (374~524) x 228 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 615 x 372 x 54 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.40 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.