Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3201G0
Kod producenta: VG32UQA1A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081983835
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI:180~317 | DP: 180~317
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~160 | DP: 48~160
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 160 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 160
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Obrotowy ekran [pivot]: Nie
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +15°
Typ matrycy: VA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 716 x 427 x 55
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI:180~317 | DP: 180~317
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Głośniki: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: CE
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48~160 | DP: 48~160
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 716 x 496 x 214
Wielkość plamki: 0.182 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.50
Kontrast statyczny: 2500 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: TUF Gaming
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 45.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 120% (sRGB)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2750 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | TUF Gaming |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 2500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Obrotowy ekran [pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +15° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Głośniki: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 120% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 45.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 160 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~160 | DP: 48~160 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI:180~317 | DP: 180~317 |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 716 x 496 x 214 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 716 x 427 x 55 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.50 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.