Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD271000
Kod producenta: PA278CFRV
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387530191
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProArt
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 16.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15 ~ 155
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 100
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Gwarancja producenta: 36
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,3 x 363,4 x 44,9
Wyposażenie dodatkowe: Raport ze wstępnej kalibracji obrazu
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: FSC MIX
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,3 x 536,7 x 197,2
Informacje dodatkowe: Obsługuje zarówno systemy Windows i Mac
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.60
Waga bez podstawy (kg): 4.90
Kontrast dynamiczny: 3000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2085 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15 ~ 155 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FSC MIX |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 95% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 16.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Raport ze wstępnej kalibracji obrazu |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,3 x 536,7 x 197,2 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,3 x 363,4 x 44,9 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.90 |
| Informacje dodatkowe: | Obsługuje zarówno systemy Windows i Mac |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.