Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2704V0
Kod producenta: 271V8LA/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581772086
Pobór energii (podczas pracy): 23.30 W
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-85
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-75
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 363 x 45
Informacje dodatkowe: SmartImage
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: CE
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 456 x 231
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 3.96
Waga bez podstawy (kg): 3.55
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: V-line
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 487 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | V-line |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 23.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód HDMI, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 456 x 231 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 363 x 45 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.96 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.55 |
| Informacje dodatkowe: | SmartImage |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-85 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.