Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD270740
Kod producenta: VA27EHF
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387078334
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Gwarancja producenta: 36
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612,42 x 367,03 x 47,20
Częstotliwość odchylania poziomego: 30~120
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: EPEAT Bronze
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612,42 x 465,29 x 239,97
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.85
Waga bez podstawy (kg): 3.28
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: HDMI
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 14.63 W
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz, kabel HDMI, gwarancja, instrukcja
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30~120
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 666 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | EPEAT Bronze |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 14.63 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz, kabel HDMI, gwarancja, instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612,42 x 465,29 x 239,97 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612,42 x 367,03 x 47,20 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.85 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.28 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30~120 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.