Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD271040
Kod producenta: XG27ACMG
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387489635
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 30.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 27 ~ 415
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 270
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 270
Wyposażenie dodatkowe: ROG sticker, Warranty Card
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613.7 x 367.2 x 89.8
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: USB-C x 1 (DP Alt Mode)
Normy spełniane przez monitor: FSC MIX
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613.7 x 509.6 x 218.8
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.50
Waga bez podstawy (kg): 3.80
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2253 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 270 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 270 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 27 ~ 415 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FSC MIX |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 95% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 30.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | ROG sticker, Warranty Card |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613.7 x 509.6 x 218.8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613.7 x 367.2 x 89.8 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.50 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.80 |
| Informacje dodatkowe: | USB-C x 1 (DP Alt Mode) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.