Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2705X0
Kod producenta: CQ27G2S/BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986181280
Kolor obudowy: Czarno-czerwony (Black-red)
Normy spełniane przez monitor: EAC
Informacje dodatkowe: Low Blue Light, HDR 10
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48~144 | DP: 48~165
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612,4 x 398,6~528,3 x 227,4
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.40
Waga bez podstawy (kg): 4.00
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 32.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 91% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~230 | DP: 30~255
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~144 | DP: 48~165
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3,5° / +21,5°
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający)
Gwarancja producenta: 36
Typ matrycy: VA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612,4 x 367 x 73,2
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30~230 | DP: 30~255
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 919 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 165 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI: 48~144 | DP: 48~165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI: 30~230 | DP: 30~255 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | EAC |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3,5° / +21,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 91% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-czerwony (Black-red) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612,4 x 398,6~528,3 x 227,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612,4 x 367 x 73,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.00 |
| Informacje dodatkowe: | Low Blue Light, HDR 10 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~144 | DP: 48~165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~230 | DP: 30~255 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.