Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOVSLD270020
Kod producenta: VG2748a-2
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0766907014709
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 58.00 W
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 76% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v1.4): 24 ~ 82 | DisplayPort: 15 ~ 82
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v1.4): 50 ~ 75 | DisplayPort: 50 ~ 75
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Gwarancja producenta: 36
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612 x 362 x 52
Wyposażenie dodatkowe: Power Cable, DisplayPort Cable, USB A/B Cable, Quick Start Guide
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI (v1.4): 24 ~ 82 | DisplayPort: 15 ~ 82
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: Mexico Energy
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI (v1.4): 50 ~ 75 | DisplayPort: 50 ~ 75
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612 x 401,2~533,2 x 202
Informacje dodatkowe: Anti-Glare type, Hard-coating (3H), Haze 25%
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.30
Waga bez podstawy (kg): 4.90
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: USB Type-B
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1116 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI (v1.4): 50 ~ 75 | DisplayPort: 50 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI (v1.4): 24 ~ 82 | DisplayPort: 15 ~ 82 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Mexico Energy |
| Złącza zewn.: | USB Type-B |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 58.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power Cable, DisplayPort Cable, USB A/B Cable, Quick Start Guide |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612 x 401,2~533,2 x 202 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612 x 362 x 52 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.30 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.90 |
| Informacje dodatkowe: | Anti-Glare type, Hard-coating (3H), Haze 25% |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI (v1.4): 50 ~ 75 | DisplayPort: 50 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI (v1.4): 24 ~ 82 | DisplayPort: 15 ~ 82 |
| Nasycenie kolorów: | 76% (NTSC) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.