Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD1700A0
Kod producenta: MB17AHG
Stan magazynowy: 12 szt.
Kod EAN: 4711387005804
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Nie
Pobór energii (podczas pracy): 18.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 180 | USB-C: 180
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 60 ~ 144 | USB-C: 60 ~ 144
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Wyposażenie dodatkowe: Pokrowiec, przewodnik, gwarancja
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Nie
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30 ~ 180 | USB-C: 180
Przekątna ekranu: 17.30 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: USB-C z obsługą DisplayPort
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 60 ~ 144 | USB-C: 60 ~ 144
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 389 x 249,05 x 7 ~ 20,6
Wielkość plamki: 0.199 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 1.29
Kontrast dynamiczny: 1000000 :1
Kontrast statyczny: 800 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ZenScreen
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1718 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ZenScreen |
| Przekątna ekranu: | 17.30 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.199 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 800 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 1000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 60 ~ 144 | USB-C: 60 ~ 144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 180 | USB-C: 180 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Pokrowiec, przewodnik, gwarancja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 389 x 249,05 x 7 ~ 20,6 |
| Waga z podstawą (kg): | 1.29 |
| Informacje dodatkowe: | USB-C z obsługą DisplayPort |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.