Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD1600T0
Kod producenta: VT169HE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387406090
Wielkość plamki: 0.179 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 262 K
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 1.46
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 7.38 W
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 220 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Karta gwarancyjna
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Touch: Tak
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~84 | Analog: 30~84
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 59~61 | Analog: 59~61
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4, HDCP 1.4
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +30°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 377,8 x 235,9 x 44
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Low Blue Light
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 377,8 x 280,7 x 189,4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 984 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Tak |
| Wielkość plamki: | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 220 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 59~61 | Analog: 59~61 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~84 | Analog: 30~84 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 262 K |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Low Blue Light |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 7.38 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 377,8 x 280,7 x 189,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 377,8 x 235,9 x 44 |
| Waga z podstawą (kg): | 1.46 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4, HDCP 1.4 |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.