Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOARLD270050
Kod producenta: PG27FF1A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4710483937934
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~183 | DP: 30~183
Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, HDMI, zasilający), instrukcja
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~165 | DP: 48~165
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Gwarancja producenta: 36
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612,42 x 367,03 x 47,2
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.2
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612,42 x 434,83 x 192,61
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.48
Waga bez podstawy (kg): 3.75
Kontrast statyczny: 1100 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Rodzina: Phantom Gaming
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 27.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Nasycenie kolorów: 94% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 776 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Phantom Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1100 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~165 | DP: 48~165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~183 | DP: 30~183 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 94% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 27.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (DisplayPort, HDMI, zasilający), instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612,42 x 434,83 x 192,61 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612,42 x 367,03 x 47,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.48 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.75 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.