Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOARLD270090
Kod producenta: PG27QRT1B
Stan magazynowy: 11 szt.
Kod EAN: 4710483945762
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 610 x 367 x 93
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 610 x 452 x 225
Informacje dodatkowe: Mocowanie VESA: 100 x 100 mm (4 screw holes), M4 x 10 mm
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.59
Waga bez podstawy (kg): 4.13
Kontrast statyczny: 5000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Rodzina: Phantom Gaming
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 65.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 132% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~230 | DP: 30~265
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~144 | DP: 48~180
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Wyposażenie dodatkowe: Skrócona Instrukcja Obsługi
Gwarancja producenta: 36
Typ matrycy: VA
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1091 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Phantom Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 5000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~144 | DP: 48~180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~230 | DP: 30~265 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 132% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 65.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Skrócona Instrukcja Obsługi |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 610 x 452 x 225 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 610 x 367 x 93 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.59 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.13 |
| Informacje dodatkowe: | Mocowanie VESA: 100 x 100 mm (4 screw holes), M4 x 10 mm |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.