Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD240280
Kod producenta: VX2479J-HD-PRO
Stan magazynowy: 0 szt.
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 202
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 180
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Wyposażenie dodatkowe: Quick Start Guide x1
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +22°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 541,86 x 323 x 43,5
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 541,86 x 377~507 x 228,3
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.80
Waga bez podstawy (kg): 2.80
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 24.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -90° / +90°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 797 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 202 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +22° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Quick Start Guide x1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541,86 x 377~507 x 228,3 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 541,86 x 323 x 43,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.80 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.80 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.